Sveiki patekę į Draudimo-Kaina.lt

Draudimo kaina

Turto draudimas

Namai – tai mūsų sukurtas pasaulis, kur kiekvienas iš mūsų praleidžia daug laiko, tad norisi jaustis juose saugiai, kaip tvirtovėse. Vienas iš būdų, užtikrinti saugumą tiek namuose, tiek jo vidaus turtą, yra draudimas. Kurio tikslas – atlyginti turtinę žalą, kuri gali atsitikti bet kuriam iš mūsų. Tad draudimas ne tik užtikrins Jūsų saugumą, bet ir sumažins Jūsų ir moralinius ir finansinius rūpesčius.

Draudimas, skirtas apsaugoti apdraustojo nekilnojimą turtą, o taip pat yra galimybė drausti kilnojimą turtą, bei civilinę atsakomybę.

Nekilnojimo turto (būsto/namų) draudimas

Tai Jūsų nekilnojimo turto draudimas, kuris atlygins žalą, sukeltą: gamtinių jėgų, ugnies, vandens, vagystės, stiklo dūžių, įtampos svyravimų, atsitrenkus transporto priemonei. Draudimas atlygina apdraustojo nuostolius, atsiradusius dėl sugadinimo ar netekimo. Draudimas apdraudžia Jūsų būsto (namo) stacionarias dalis (sienas, lubas, grindis, stogą).

Kilnojimo turto (vidaus turto) draudimas

Tai pastato viduje esančio kilnojimo turto (televizorių, kompiuterių, telefonų, baldų, drabužių, ir kt.) draudimas. Jis atlygina žalą, sukelta: gamtinių jėgų, ugnies, vandens, vagystės, stiklo dūžis (pastato išorinis ir vidinis įstiklinimas, baldų stiklai). Taip pat atlyginą už apiplėšimą gatvėje, jei buvo pavogta namų turtui priklausančių daiktų atėmimas, panaudojus jėgą už draudimo vietos ribų. Taip pat suteikiami papildomi rizikos paketai, į kuriuos įeina: viešbučio išlaidos dėl draudžiamojo įvykio, dviračio vagystė ir kita.

Civilinė atsakomybė

Įsigijus civilinės atsakomybės draudimą, Jūs apsisaugot nuo daugelio galimų nemalonumų. Šio draudimo dėka bus atlyginami nuostoliai, kuriuos Jūs netyčia galite padaryti tretiesiems asmenims (Jūsų kaimynams), pvz. Užliejus vandeniu trūkus vamzdžiams, kilus gaisrui Jūsų bute ir kt. Tad apsidraudus civiline atsakomybe, galėsite ramiai atostogauti, sportuoti ir ilsėtis.