Sveiki patekę į Draudimo-Kaina.lt

Draudimo kaina

Apie mus

Draudimo Kaina.lt  tai atnaujinta draudimo liudijimų  užsakymų  interneto svetainė E-draudimai.lt .              

2007 m.  E-draudimai.lt  startavo, kaip interneto svetainė, kuri suteikė galimybę įsigyti privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą internetu.  

2008 m. svetainė atnaujinta bendradarbiaujant UADBB "Benefita draudimas" ir UAB "FOXAS".

Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė „Benefita draudimas“
 Įmonės kodas: 300515067
 Licencija draudimo brokerių įmonės veiklai Nr. 000093

Informacija klientui

      Draudimo Kaina.lt įdiegta skaičiuoklė leidžia, besidraudžiantiems transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės draudimu, iš karto palyginti skirtingų draudimo bendrovių siūlomas kainas ir čia pat užsisakyti draudimo liudijimą.

Draudimo liudijimą nemokamai pristatome į bet kurį Lietuvos miestą, Jums pageidaujant draudimo liudijimą galima atsiimti ir mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje arba Šiauliuose.

Mūsų svetainėje Jūs galite sužinoti preliminarią Kasko draudimo įmoką. Suvedę automobilio duomenis įmoką galite pasiskaičiuoti Kasko draudimo skaičiuoklėje. Užpildę anketas taip pat galite sužinoti  turto, kelionių bei kitų draudimo rūšių kainas. Gavę užklausą mes ne tik pateiksime Jums  pasiūlymus, bet ir apdrausime palankiausiomis sąlygomis.

Kvalifikuoti draudimo brokeriai padės užsisakyti draudimo liudijimą, parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimo variantą, paaiškins nestandartines situacijas, atsakys į kitus Jums iškilusius klausimus.

 Draudimo liudijimą darbo dienomis ir šeštadieniais galima užsisakyti  telefonu arba el.pašu: 8 205 99998 655 77775,info@draudimokaina.lt